Najwyższa jakość

Klienci Caparol Polska doceniają nie tylko wysoka jakość, ale także szeroka gamę produktów obejmującą farby, lakiery, tynki, preparaty do zabezpieczania tynków, materiały termoizolacyjne oraz produkty przeznaczone do prac renowacyjnych, które sprawdzają się od wielu lat przy odnawianiu prestiżowych zabytków. Technologia komputerowego barwienia ColorExpress to jeden z przykładów spełnienia wysokich i indywidualnych wymagań inwestorów.


Archiwizujemy kolorystykę elewacji naszych klientów od 18 lat

Color Spetrum Express

Wspomagamy naszych klientów w wyborze koloru elewacji przygotowując próbki kolorystyczne

Doskonałe narzędzie pozwalające w prosty sposób opracować kolorystykę elewacji i wnętrz budynków.

Zapewnia szybki dostęp do szerokiego spektrum barw, które mogą być automatycznie przeniesione do docelowego miejsca w projekcie, gdyż aplikacja ta współpracuje z wieloma programami graficznymi używanymi przez biura projektowe. Następnie wybrane kolory mogą być dokładnie odtworzone w systemie barwienia maszynowego ColorExpress, dzięki czemu na każdym etapie prac budowlanych mamy gwarancję powtarzalności kolorów – począwszy od momentu projektowania elewacji czy wnętrz, a skończywszy na pracach wykończeniowych, gdy produkt trafia na plac budowy w kolorze zgodnym z projektem.
Caparol SPECTRUM daje możliwość dowolnego kształtowania kolorystyki fasad oraz ścian wewnętrznych pomieszczeń. Zawiera ponad 300 przykładowych powierzchni wykończonych produktami Caparol oraz ponad 80 obiektów,  ścian wewnętrznych i fasad budynków gotowych do samodzielnej aranżacji kolorystycznej przy zastosowaniu barw z wzorników kolorystycznych: CaparolColor, 3D System , FASSADE A1 oraz wiodących producentów chemii budowlanej.

Naszym klientom zawsze staramy się przekazać jak najwięcej informacji o oferowanych produktach. Do dyspozycji mamy również fabrycznych doradców technicznych, którzy oferują pomoc w trudniejszych przypadkach. Zdając sobie sprawę, iż wybór koloru elewacji jest wyborem na lata, po za doradztwem technicznym i kolorystycznym oferujemy wykonanie próbki farb lub tynków na powierzchnie próbne.


Mieszalnia farb i tynków w Kłodzku

Caparol - Color Express

Korzystamy z system maszynowego barwienia Caparol - ColorExpress, który dysponuje ok. 2 mln receptur na różne odcienie i barwy, które można uzyskać w krótkim czasie, na miejscu. Nieważne czy chodzi o farby elewacyjne, farby wewnętrzne, tynki zewnętrzne, powłoki posadzkowe, powłoki ochronne do betonów lub lakiery i lazury - dla każdej grupy produktów przewidziano odpowiednie rozwiązania sposobu barwienia. Barwimy w/g wzorników kolorystycznych CaparolColor , Caparol 3D system, Histolith, Carbon oraz RAL, NCS i wielu innych wzorników firm produkujących farby.